Turkwebline Logo
Turkwebline iletişim

Gizlilik ve Güvenlik

maxiticaret gizlilik ilkeleri uyarınca Müşterinin MT'yle paylaştığı iletişim bilgileri ve kişisel bilgiler yasal durumlar haricinde üçüncü şahıslarla ve kurumlarla paylaşılmaz. Bu bilgiler yalnızca MT tarafından, bilgilendirme, bildirim ve ihtar durumlarında kullanılır. Müşteriye ait bu bilgiler, şifrelenerek güvenli ortamda saklanır. Farklı bir platforma kopyalanmaz. Müşteriye ait bu bilgiler, Müşterinin isteği doğrultusunda silinebilir, değiştirilebilir.
Müşterinin kredi kartı ile yaptığı ödemeler SanalPOS yoluyla, SSL sertifikasyonu ve evrensel şifreleme yöntemleriyle korunan ortamda gerçekleşir. MT, bu bilgileri hiçbir şart altında kesinlikle kendi veritabanında kayıt altına almaz ve saklamaz.

İade

Müşteri, sözleşme konusu hizmetin tesliminden itibaren 7(yedi) gün içerisinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde ürünü satın aldığı MT'ye şahsen bildirimde bulunması ve ürünün, “niteliği itibariyle iade edilemeyecek hizmetler, tek kullanımlık hizmetler, kopyalanabilir kod ve programlar, sarf malzemeleri, domain(alan adı) alımı için iptal hakkı kullanılamaz” hükmü çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, Müşteriye verilen maxiticaret paketinin, MT'ye iade faturası ya da faturanın aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin MT'ye ulaşmasını takip eden 15(onbeş) gün içinde iptal edilemeyecek hizmetlerin ücreti ve iade masrafları düşüldükten sonra kalan bedel Müşteriye iade edilir.

anasayfa | hakkımızda | sektörler | blog | satış sözleşmesi | gizlilik | adres, telefon, iletişim formu