Turkwebline Logo
Turkwebline iletişim

E-ticaret Paketi ile Hemen Ürünlerinizi Satmaya Başlayın

Kolay kullanımlı, bütün banka poslarına uyumlu, mobil tasarıma sahip e-ticaret paketlerimiz ile ürünlerinizi kolayca satın.

E-ticaret Paketi

-Hazır e ticaret sitenizi kolayca yönetirsiniz, hiç bir teknik bilgiye ihtiyaç duymazsınız. Ürünlerinizi gelişmiş admin paneli ile kolayca listelersiniz.
-E ticaret siteniz için dilediğiniz tasarımı seçebilirsiniz. Tasarımı özelleştirebilir, dilediğiniz renkler veya görünümle kullanabilirsiniz.
-E ticaret sitenizde güvenlik önlemleri günümüz teknoloji imkanlarında en yüksek önlemler ile yayınlanmaktadır. Düzenli ve otomatik yedek alan sistemlerimiz ile hem sizin hem müşterilerinizin bilgileri daima güvende olacaktır.
-E ticaret siteleri için Google uyumlu olmaları çok önemlidir. E ticaret sitesi paketimiz arama motorlarına tam uyumludur. Listediğiniz ürün ve hizmetler Google arama sonuçlarında hızla tırmanır.
-Türk Ticaret Kanununda belirtilen zorunlu site sahibi olmanız için gerekli ve yeterli site tasarımına sahip olan web sitesi paketimiz bu ihtiyacınıza da tam olarak cevap vermektedir.
-E ticaret sitenize dilediğiniz kadar ürün ve resim ekleyebilirsiniz, sizin için sınırları kaldırdık ve sadece işinize odaklanmanızı sağladık. hazır eticaret paketi

-Tasarımlarımız tüm cihazlara uyumlu, esnek, responsive tasarımlardır. Ziyaretçileriniz sitenizi kolayca gezebilirler ve sizinle iletişime geçebilirler. Her cihazda mükemmel görüntü sağlar.
-maxistore uygulama kütüphanesi ile sitenize dilediğiniz uygulamaları tek tıklama ile ücretsiz ekleyebilir, kaldırabilir veya düzenleyebilirsiniz. Böylece eklentilere ekstra ücretler ödemezsiniz.
-.com,.net,.org,.info uzantılı bir adet domain yani alan adı kaydı tüm paketlerimize ücretsiz olarak dahildir. Sitemizden size uygun alan adı için arama yapabilir ve sipariş verebilirsiniz.
-Hosting paketiniz sisteme dahil olarak verilmektedir. Türkiye merkezli hızlı ve güvenilir sunucularda en yüksek erişim oranı ile kesintisiz hizmet alırsınız.
-Yönetim paneliniz Türkçe'dir ve en kolay yoldan sitenizi yönetmenize olanak tanır. Sonuç odaklı ve teknik bilgi gerektirmeyen admin paneli ile sitenizin hemen her bölümünü sınırsız şekilde yönetebilirsiniz.
-10 yılı aşan onlarca referans ile her zaman erişebileceğiniz ve sizin ihtiyaçlarınızı tam ve zamanında yerine getiririz.

anasayfa | hakkımızda | sektörler | blog | satış sözleşmesi | gizlilik | adres, telefon, iletişim formu